Pomagamy firmom zrozumieć świat klientów i pracowników oraz zaprojektować ich pozytywne doświadczenia

Jesteśmy butikiem doradczym w zakresie zarządzania doświadczeniami klientów, pacjentów i pracowników.

Nasza misja

Wierzymy, że pozytywne doświadczenia i emocje zmieniają świat na lepszy. Wiemy, że dobrze zaprojektowane usługi, procesy i komunikacja w podróży klienta / pracownika z marką oraz prokliencka kultura firmy pozwalają osiągnąć sukces rynkowy. Jesteśmy po to, aby pomóc markom świadomie zaprojektować pozytywne doświadczenia klientów i pracowników. Jesteśmy po to, aby wspólnie z Wami zmieniać świat.

Gwarantujemy wnikliwą analizę potrzeb i doświadczeń klientów oraz pracowników firmy. Dostarczamy wysokiej jakości wiedzę o ich podróży z marką. Proponujemy usprawnienia w usługach, procesach i komunikacji z klientami, które rozwijają organizację. Projektujemy podróż i doświadczenia klientów, które dostarczają im pozytywnych emocji. Pomagamy budować kulturę organizacji skupioną na tworzeniu wartości dla klientów.

Z nami świadomie zarządzisz doświadczeniami Twoich klientów i pracowników

Poznasz ich głębokie potrzeby, zaprojektujesz wyjątkowe doświadczenia, które dostarczą im realną i unikalną wartość.

Dzięki temu rozwiniesz Twoją firmę i zbudujesz jej przewagę konkurencyjną.

Dlaczego my?

Pomagamy rozwijać biznes i zdobywać pozycję lidera rynku. Specjalizujemy się w zarządzaniu doświadczeniami klientów, pacjentów, pracowników. Doradzamy jak zbudować organizację nastawioną na tworzenie wartości dla klienta i pracownika. Wspieramy kierownictwo firm w tworzeniu strategii Customer & Employee Experience. Szkolimy pracowników. Usprawniamy usługi firmy, obsługę klienta, komunikację oraz procesy firmy. Działamy w oparciu o sprawdzone narzędzia i wieloletnie doświadczenie.

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Kontynuuj zakupy

Nie możesz kopiować zawartości tej strony